Nasze realizacje

Grilluj z mistrzem

Grilluj z mistrzem

Obsypany nagrodami mistrz świata w barbecue, Grzegorz Parczewski, pokazywał co i w jakiej postaci najlepiej wrzucić na ruszt. Na wspólne grillowanie zapraszał Express Bydgoski a wszystko odbywało się w pięknych okolicznościach przyrody czyli w LPKiW w Myślecinku. Był to kolejny cykl eventów które nasza agencja realizowała dla wydawnictwa Express Media. Smacznego :)

Festyn Rodzinny - gmina Białe Błota

Festyn Rodzinny - gmina Białe Błota

Wzieliśmy udział w wydarzeniu pełnym dobrej zabawy dla mieszkańców gminy Białe Błota. Na scenie zaprezentowały się lokalne zespoły oraz "Index Blues" i "Jurek Paterski C.Club". Nie zabrakło konkurów z atrakcyjnymi nagrodami dla młodszych i starszych. Gwiazdą festynu był kabaret Koń Polski, który rozbawił do łez licznie zebraną publiczność.

Letni Długi Jarmark

Letni Długi Jarmark

Ulica Dł‚uga w Bydgoszczy po raz kolejny zamieniła się™ w kolorowy, tętniący życiem "Dł‚ugi Jarmark". Wiosenna edycja imprezy to wspaniała atrakcja dla mieszkańców miasta, a także dla wszystkich odwiedzają…cych gród nad Brdą. Wraz z Bydgoską Lokalną Organizacja Turystyczną agencja BIK Production miała przyjemność współtworzyć to wydarzenie.

Święto piwa w Borach Tucholskich

Święto piwa w Borach Tucholskich

Fojutowski "Oktoberfest" odbył sie w Zajedzie w Fojutowie. Wystąpiła bawarska orikestra Sandberger Musikanten, której dyrygentem i trębaczem jest zwycięzca niemieckiego programu "Mam talent" Marcus Arnold. Dla uczestników przygotowaliśmy wiele zabawa i konkursów a całość zakończyła się dyskoteką pod chmurką :)

Magazyn Włocławek - Wzorcownia

Magazyn Włocławek - Wzorcownia

"Wzorcownia" to pierwsze we Włocławku centrum handlowo - rozrywkowe. Na jego terenie odbyła się promocja nowego tytułu prasowego "Magazyn Włocławek". Podczas wydarzenia towarzyszyły nam tłumy mieszkańców Włocławka i okolic. Pojawili się koszykarze Anwilu którzy mają wielu fanów, nie tylko we Włocławku, poza tym rozdaliśmy wiele atrakcyjnych nagród podczas licznych zabawa i konkursów.